leaf-icon

e-Fatura

Fatura baskı, yazdırma ve gönderme gibi işlemlerden kurtaran Rota E-fatura çözümü ile rahat edin.

leaf-icon

e-SMM

Serbest meslek erbabı olanlar için zorunlu hale gelen e-SMM çözümü de Rota'da!

leaf-icon

e-Arşiv Fatura

E-arşiv modülü sayesinde iş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemeden tasarruf sağlayın.

leaf-icon

e-Defter

Muhasebeleştirme süreçlerinizin ardından defterlerinizi de elektronik olarak gönderebilirsiniz.

leaf-icon

e-İrsaliye

E-irsaliye ile sevk irsaliyelerinizi de elektronik ortama taşıyın.

leaf-icon

e-MM

Müstahsil makbuzu işlemlerinizi de e-MM çözümü ile elektronik olarak yapabilirsiniz.

Modül Özellikleri

E-Fatura: İşletmenizi, fatura baskı, yazdırma ve gönderme gibi tüm işlemlerden kurtaran Rota E-fatura sayesinde daha hızlı bir şekilde faturalama süreçlerinizi yöneterek, dijital ortam üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Arşiv: E-fatura mükellefi olmayan müşterilerinize Rota E-arşiv faturası düzenleyebilirsiniz. Rota E-arşiv sayesinde iş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemeden tasarruf sağlarsınız.

E-Defter: Muhasebe süreçlerinin işleyişini kolaylaştırmak için yevmiye defteri, defter-i kebir gibi defterlerin dijital ortama taşınması noktasında Rota E-defter modülü çözüm sunmaktadır. Elekronik imza / mali mühür ile onaylandır ve noter onayı gerektirmez. Defterler sunucu üzerinde saklanır ve arşivleme sıkıntısı da böylece ortadan kalkmaktadır.

E-İrsaliye: Henüz yeni bir teknoloji olmasıyla birlikte; Rota E-irsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyin. Bu sayede kağıt, baskı, ve arşivleme gibi birçok maliyetten kurutalarak iş süreçlerinizi hızlandırın.

Rota üzerinden E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı ve E-İrsaliyenizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.

E-fatura, E-arşiv, E-irsaliye Avantajları;

-Tek ekrandan gelen, giden ve bekleyen tüm faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz ve işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

-E-fatura ve E-arşiv kullanarak faturalama maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

-Tüm faturalama işlemlerinizi Rota üzerinden online olarak yapabilir, kağıt kalabalığına son verebilirsiniz.

-Rota E-dönüşüm modülleri entegre olarak çalışmaktadır. Fatura takibatınızı Rota üzerinden yapabilirsiniz, başka herhangi bir portala girmeniz gerekmez.

-Gelen tüm evraklarınızı kolaylıkla programa aktarmanız mümkündür. Bu özellik ile gelen faturaları tek tek işlemekle uğraşmanıza gerek kalmaz.

-Tüm E-dönüşüm modülleri güncel mevzuata göre anlık olarak güncellenmektedir.

-Rota E-fatura , E-arşiv ayrımını otomatik olarak yaptığı için müşterinizin E-fatura mükellefi olup olmadığını bilmenize gerek kalmaz, sistem otomatik olarak faturaları ayırır ve faturalarınız 10 yıl boyunca saklanır. İhtiyaç duyduğunuzda faturalarınıza sistem üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.