Cari Hesap Kartı İncele

Cari Hesap Kartı İnceleme

Cari hesap kartı inceleme ekranında Genel, Detay, Adresler, Yetkililer, Bankalar, Teklifler, Siparişler, Faturalar, Hareketler, Ciro, ve Crm alanları mevcuttur.

(Genel, Detay, Adresler, Yetkililer ve Bankalar alanlarında düzenleme yapılmak isteniyorsa gerekli bilgileri ekleyip Kaydet butonu ile kaydedin.)

(İncele ekranından direkt olarak düzenleme ekranına geçmek için sol alt tarafta bulunan Kartı Düzenle butonunu kullanabilirsiniz.)

Teklifler alanında tüm teklifleri kontrol edebilir, tarih aralığı verip filtreleyebilirsiniz.

Siparişler alanında tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir, tarih aralığı verip filtreleyebilirsiniz

Faturalar alanında gelen giden tüm faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Hareketler alanında program genelinde gerçekleştirdiğiniz tüm hareketler kayıt altında tutulmaktadır.

Ciro alanında firmanızın 12 aylık süreçte yapmış olduğu toplam alış ve satışı grafikleştirilmiştir.

Crm kısmında ise filtrelediğiniz tarih aralığında oluşturduğunuz destek talepleriniz gözükmektedir.

İnceleme Alanı Alt Sekmeler

İnceleme alanında bulunan alt sekmeler aşağıdaki görselde olduğu gibidir.

Kartı Düzenle butonu üzerinden direkt olarak düzenleme ekranına geçiş yapabilir dilediğiniz alanı değiştirebilirsiniz.

Cari Hesap Ekstresi butonuna tıkladıktan sonra açılan ekran üzerinden ilgili alanları almak istediğiniz ekstreye göre seçip, alt tarafta bulunan raporu görüntüle butonu ile raporunuzu oluşturabilirsiniz.

Dövizli Cari Hesap Ekstresi butonu ile cari hesap ekstresi alanındaki işlemlerin tamamını dövizli cariniz için gerçekleştirebilirsiniz.

Sil butonu üzerinden cari kartınızı silebilirsiniz.

Bakiye Bildirimi butonuna tıkladığınızda hesap ekstrenizin içinde bulunduğu bir mail ekranı karşınıza çıkacaktır. Burada dilediğiniz mail adresini girip hesap ekstrenizi direkt olarak mail yolu ile ilgili kişiye gönderebilirsiniz.

Sms Bildirimi butonu üzerinden belirteceğiniz numaraya güncel bakiyenizin bulunduğu bir kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Belgeler butonuna tıkladığınızda hali hazırda sistemde kayıtlı olan bir evrak mevcutsa karşınıza çıkar. Yoksa ilgili alandan Vergi levhası, imza sirküsü gibi gerekli belgeleri yükleyebilirsiniz.

Kartı Kopyala butonu üzerinden içerisinde olduğunuz cari kartın bir yeni kopyasını oluşturabilir içerisinde değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sayfanın sağ alt kısmında bulunan sol ok, sağ ok butonları ile cari kartlarınız üzerinde ileri geri gidebilir, dürbün butonu ile üzerinde bulunduğunuz cari karta ait kayıt hikayesini (oluşturduğunuz tarihten itibaren üzerinde yaptığınız güncellemeleri) görüntüleyebilirsiniz.